Ciz.io Meetup bu kez İzmir’deydi!

ETKİNLİK HAKKINDA

Ciz.io Meetup etkinliğinin ikinci ayağını İzmir’de gerçekleştirerek İzmirli Ciz.io kullanıcılarını girişimcilik alanının uzman isimleriyle bir araya getirdik. 4 seminer ve 7 workshop’tan oluşan etkinlik, katılımcıların girişimcilik alanında öne çıkan konularda bilgi ve deneyim edinmesini amaçladı.

Katılımcılar etkinlik boyunca yatırımcı sunumu hazırlama tekniklerinden destek ve teşvik programlarına, iş modeli şablonu yaratımından ticaret ve sözleşme hukukuna, bir girişimcinin ihtiyaç duyabileceği en çok merak edilen konularda bilgi almanın yanı sıra, 45 dakika gibi kısa bir süre içerisinde yaklaşık 2000 birebir görüşmenin gerçekleştiği Speed Networking workshop’ı ile diğer bütün katılımcılarla tanışma ve potansiyel iş ortaklıklarını değerlendirme fırsatı buldular.

Katılımcılar Ciz.io Meetup hakkında neler söyledi?

Bornova Originn’de gerçekleşen etkinlik, katılımcılardan olumlu değerlendirmeler aldı. Etkinlik sonrasında katılımcılarımıza gönderdiğimiz anketten aldığımız geri bildirimler, bizi her Ciz.io Meetup etkinliğini daha da mükemmelleştirmek konusunda heyecanlandırıyor.

İlker İlgen (‏@ilker_ilgen)
Dün #ciziomeetup çok keyifliydi. Çok güzel insanlarla tanıştım, çok güzel bilgiler aldım. Teşekkürler.

Büşra Emirli (@busra emirli)
Bugün #ciziomeetup‘ta sevgili @ErtugrulBelen harika bir sunum yapıp, bizlere #speednetworking çalışması yaptırdı.


Desteklerini bizden esirgemeyen sponsorlarımız

Girişim Destek Kurumu Sponsorları

s-tobb-izmirs-ugms-ebiltem

İletişim Sponsorları

s-dijitalajanslars-endeavortr

Hizmet Çözümleri Sponsorları

s-keelbilled

Mekan Sponsoru

s-originn

Multimedya Sponsoru

s-meetsphere

Teknoloji Ana Medya Sponsoru

s-bthaber

Basın Sponsoru

s-startup

Yeme-İçme Sponsorları

s-pizzalocales-redbulls-kahveaskinas-ulubey

Yerel Destekçilerimiz

s-papirooms-campus-careers-barzels

Ciz.io Meetup etkinlikleri devam edecek

Fikirlerini iş fikirlerine dönüştürmek ve başkalarıyla paylaşmak ya da iş modellerini kolayca anlaşılır hale getirmek isteyen girişimcilerin severek kullandığı Ciz.io’ya ücretsiz üye olmak için buraya, geride bıraktığımız Ciz.io Meetup etkinliği hakkında daha fazla bilgi almak için ise buraya tıklayabilirsiniz.

Etkinliğimize gösterdikleri yoğun ilgi için İzmirli Ciz.io kullanıcılarına; bilgi ve deneyimleriyle girişimcilerin başarıya ulaşmalarına sağladıkları katkı nedeniyle tüm yol göstericilerimize çok teşekkür ederiz.

Bir sonraki Ciz.io Meetup etkinliğinde görüşmek üzere!

Dijital Stüdyo

ETKİNLİKTEN FOTOĞRAFLAR