Ciz.io kullanıcıları bilgi ve deneyim dolu Ciz.io Meetup etkinliğinde buluştu!

Dijital Stüdyo olarak bu kez tam gün süreli bir etkinlikle Ciz.io kullanıcılarını ve girişimcilik alanının uzman isimlerini bir araya getirdik. Ciz.io kullanıcılarının ücretsiz olarak katılabildiği Ciz.io Meetup etkinliği, 3 seminer ve 9 workshop’tan oluşan bilgi ve deneyim dolu programıyla katılımcıların girişimcilik alanının öne çıkan konularında bilgi almasını ve kendilerini deneyimleyerek geliştirebilmelerini sağladı.

Ciz.io üyesi girişimcilerin başarılı iş fikirlerine imza atmasına katkıda bulunma hedefiyle yola çıkan etkinlik boyunca katılımcılar; yatırımcıların beklentilerinden kanvas yaratım metodolojilerine, yaratıcı problem çözme tekniklerinden yatırımcı sunumu hazırlama yöntemlerine geniş bir kapsamda bilgi ve deneyim edinme imkanı buldular.

105 Katılımcı
17 Yol Gösterici
9 Workshop
3 Seminer

Katılımcılar Ciz.io Meetup hakkında neler söyledi?

İyi bir planlamayı başarıyla hayata geçirdiğimiz etkinlik, tüm katılımcılardan tam not aldı. Sosyal medya kanallarından ve etkinlik sonrasında katılımcılarımıza gönderdiğimiz anketten aldığımız geri bildirimler, bir sonraki Ciz.io Meetup etkinliği için bizi de en az ilk Ciz.io Meetup katılımcıları kadar heyecanlandırıyor.

SinanOdak (TW: @sinanodak)
Katıldığım en verimli, iyi kurgulanmış etkinliklerden biriydi. Emeklerinize sağlık!

CanUludağ (INS: )
Tüm workshoplara girme isteği yaratan, çok keyifli bir etkinlik oldu. Uygulanmayı bekleyen fikirlerle dönüyoruz.


Ciz.io Meetup etkinlikleri devam edecek

Fikirlerini iş fikirlerine dönüştürmek ve başkalarıyla paylaşmak ya da iş modellerini kolayca anlaşılır hale getirmek isteyen girişimcilerin severek kullandığı Ciz.io’ya ücretsiz üye olmak için buraya geride bıraktığımız Ciz.io Meetup etkinliği hakkında daha fazla bilgi almak için ise buraya tıklayabilirsiniz.

İlk Ciz.io Meetup etkinliğimize gösterdikleri yoğun ilgi nedeniyle tüm Ciz.io kullanıcılarına; bilgi ve deneyimleriyle girişimcilerin başarıya ulaşmalarına sağladıkları katkı nedeniyle tüm yol göstericilerimize çok teşekkür ederiz.
Bir sonraki Ciz.io Meetup etkinliğinde görüşmek üzere!

Dijital Stüdyo

ETKİNLİKTEN FOTOĞRAFLAR