Radore Workshop Etkinlik Serisi Dijital Stüdyo İşbirliği ile Başladı!

Radore Workshop’ların yaratımı için Radore ile birlikte attığımız adımı daha önceden sizlerle Dijital Stüdyo Haberi olarak paylaşmıştık. O günden bugüne hummalı bir şekilde hazırlanmış olduğumuz ilk Radore Workshop Etkinliği E-ticarette SEO’yu, Dijital Pazarlama ve SEO alanındaki başarılı işleriyle tanınan Stradiji’nin Kurucusu SEO Uzmanı Mert Erkal’ın önderliğinde 1 Ekim 2014’te Yapı Endüstri Merkezi’nde gerçekleştirdik.

Etkinlik Yapı Endüstri Merkezi ‘nde sabah 08.30’daki kahvaltı servisiyle başladı. 09.00’dan 14.30’a kadar 4 ayrı bölüm halinde gerçekleştirilen workshop’un katılımcılarıArtcore Creative‘den Mücahit Bayraktar ve Talat İçbilen, Dam Bilgi‘den Can Taner, decorillo com‘dan Serhan Yazar, E-Güven‘den Şahika Mut, Er Tercüme’den Erhan Küçükali, Gafa Media‘dan Serdar Engin, GazeNet’ten Tuna Sakar, gksauto‘dan Göksel Şimşek, Inter Net Bilgisayar’dan Betül Aygün, Loodos Bilişim‘den Emrah Çetiner,Makro Tanıtım‘dan Halit Kodan, MGA Yazılım‘dan Murat Sarısu, Monark Bilişim’den Nazmi Özer, Multiplayer‘dan Uğur Demirağ, MV Holding‘ten Berhan Akbulut, Omega Bilişim‘den Mehran Mahouti, Ölçü Kontrol‘den Mecit Özgüler, Panjur Bilişim‘den Gül Özay ve Gizem Bahadır, Rhino Runner‘dan Mert Saraç, Sprint Bilişim‘den Yücel Bahadır, Tueger‘den Arkan Ünlütürk ve Yazılımnet‘ten Emrah Uzunok oldu.Workshop’un yol göstericisi Stradiji Kurucu Ortağı ve SEO Uzmanı Mert Erkal’dı.

Sunum ve eğitimin ardından düzenlenen ve “öğrenilenleri eğlenceli bir şekilde hazmetmek” olarak kodladığımız 10 soruluk ödüllü yarışmada en çok doğru yanıt veren katılımcımız Pembe Panjur‘dan Gül Özay oldu. Gül Hanım’a ödül olarak Stradiji Özel SEO Analiz Raporu ve Sennheiser Kulaklık Seti takdim edildi.

Sadece Radore müşterilerinden oluşan özel ve kısıtlı bir kontenjan için hazırladığımız workshop’ta Radore’den hizmet alan 25 şirket yetkilisi yer aldı. Radore ekibinin hazırladığı etkinlik videosuna göz atmak isterseniz, buradan buyurun…Etkinlik sonrasında gerçekleştirdiğimiz Değerlendirme Anketi’nde bir kez daha gördük ki “işinizi severek yaptığınızda”, sonuçlar daima yüzünüzü gülümsetiyor.
Radore Workshop’ları birbirinden ilgi çekici konularla Radore Müşterileri’ne değer katmaya devam edecek.

Takipte kalın!

Dijital Stüdyo Ekibi