Etkinlikler


Biz Dijital Stüdyo’da, analog dünyanın birlikte çalışırken öğrenilebilecek, birlikte deneyimlerken paylaşılabilecek ve yine birlikte tartışırken geliştirilebilecek fikirlerine ev sahipliği yapacağız.

İçerikler titizle seçilmiş başlıklardı.

Gökhan Gültekin

Etkinlik kesinlikle hem içerik hem de hizmet kalitesi olarak mükemmeldi. Tekrar bu tarz etkinliklerde görüşmek dileğiyle…

Uğur Ağırgöl

Bir bütünüyle değerlendirdiğimde etkinlik gerçekten çok başarılı ve faydalıydı. Katılımcılara müthiş bilgi ve deneyimlerini tatlı bir samimiyetle aktaran başarılı isimleri bir araya getirmek titiz ve özenli bir çalışmanın sonucu olduğu her halden belliydi. Bu anlamda ekipte emeği geçen herkese tek tek teşekkür ediyorum. Özellikle Meral Hanım’a özel bir teşekkür borçluyum. Edindiğim bilgiler bir yana, sunumlardan aldığım keyif ve tanıştığım insanları hayatımda güzel bir katma değer olarak saklayacağım. Tek üzüldüğüm bütün workshoplara katılamamak oldu. Hepsini dinlemek isterdim. Yine yeniden ne zaman olursa katılmak ve hatta katkıda bulunmak çok isterim.

Handan Oduncu

Tahmin ettiğimden daha iyi bir organizasyondu.

Ayhan Vatansever

Daha önce bir çok Webrazzi etkinliğine katılmış biri olarak, bu etkinliğin planlamasını çok başarılı buldum.

Şevki Cengiz

Harikasınız, etkinliğinizde geçirdiğim vakitte gerçekten çok büyük keyif aldım. Her şey özenle hazırlanmış ve bütün operasyonun büyük bir başarı ve titizlikle yürütüldüğü belliydi . Güleryüzünüz ve işinize gösterdiğiniz özen için çok teşekkür ederim.

Sezai Özdemir

Standart gibi tüm değerlendirmelere 5 verdim fakat hakikaten öyleydi 🙂 Sponsorlarınız sizin gibi harikaydı. Yemekler çok iyiydi ve güler yüzlü sunumlar bizi uyanık tuttu 🙂

Sadece bir keşkem var sunumlar biraz daha uzun olabilseydi. Özellikle Growth Hacking sunumunda pratik kısmında daha çok şey öğrenebileceğimizi gördüm.Tekrar tekrar çok teşekkürler. Elinize kolunuza beyninize sağlık 🙂

Salih Özel

Bir sorun yoktu. Daha ne yapabilirdiniz emin değilim açıkcası. Bütün iyi niyetiniz tüm güne yayılmıştı.

Atilla Alkoç

İşini aşkla yapan Eren ile bizi bir araya getirmeniz çok iyiydi. Sizin de işinizi severek yaptığınızı gösteren kanıtlardan birisi. Bundan sonra da işini aşkla yapan insanlarla aynı ortamda bulunmak dileğiyle.

Fatih Çetiz

Beklentimin çok üzerinde bir eğitim oldu, her şey çok güzeldi.

Volkan Özyılmaz

Öncelikle kocaman bir teşekkürü hakettiniz. Sizden tek ricam bu şekilde ücretsiz etkinliklere tam gaz devam etmeniz 🙂

Veli Güney Kurt

Benzer konulardaki etkinliklerin artması ve bilgilendirilmeyi arzu ederim. Bu etkinlik için de size ve Eren Bey’e çok teşekkür ederim.

Taner Doğuer

Yavuz Beyin enerjisi cok motive ediciydi.

Ayşegül Yahşi

Çok güzel bir etkinlikti emeği geçen herkesin eline aklına sağlık. Daha fazla yapın daha fazla insan ilham alsın sizlerden. 🙂 Teşekkürler.

Ahmet Utku Yavuz

Girişimcilik üzerine ülkemizde pek yapılmayan bu tür workshoplar’ın ücretsiz olarak yapılmasını, bilginin paylaşılmasını sağlamanızı isterim.Herşey için teşekkür ederim. Sevgiler.

İbrahim Şahin

Yavuz bey ile bu eğitimin daha ileri seviyesi yapılırsa memnuniyetle katılmak isterim.

Hasan Hüseyin Karlıoğlu

Bu tarz etkinliklerin daha fazla olmasını bekliyoruz.

Uğurcan Tozoğlu

Etkinliklerin daha çok artırmanız çok güzel olur. Lokasyon çok iyi bir tercih. Teşekkürler.

Nurettin Şahin

Daha yaygın ve sık bir şekilde yapılması gereken harika bir etkinlik. Sağladığı katkılar ve eğitmenin harika yaklaşımı için teşekkür ederim.

Muhammed Zafer Yahşi

Merhaba. Öncelikle bu metin alanı biraz daha uzun metin yazmaya uygun olabilirmiş:) Genel olarak etkinlik için teşekkür ederim. Güzel bir ortamda, güzel insanlarla beraber bir konu hakkında çalışma, zihnimizi gıdıklama ve oyun tadında bir öğleden sonra geçirme şansımız oldu. Etkinlik bitiminde ilk aklıma gelen, şimdi bitmesin, idi. Sanırım bu da eğitmenimizin güzel bir oyun tasarladığını gösteriyor. Uygulama kısmına daha ağırlık verilecek Gamification 2 için şimdiden kaydımı yapabilirsiniz:)

Ali Seçkin

“Station Maslak’ta fevkalade bir etkinlik gerçekleştirdik; güler yüzlü bir ekip, ikramlar ve en önemlisi verilen değerli bilgiler takdire şayandı.”

Yusuf Uyanık

“Organizasyon oldukça profesyonel ve başarılı bir organizasyondu. Bilgi teknolojilerinin hayatımızın her alanında bu kadar aktif biçimde rol oynadığı günümüz dünyasında, “bilgi”yi nasıl koruyabileceğimizi her yönüyle somut bir biçimde masaya yatıran bu workshop; katılımcılar için etkin bir biçimde gerçekleşmiş oldu. Organizasyonun böylesi bir ahenkte gerçekleşmesinde emeği geçen başta organizasyon yöneticileri olmak üzere herkese teşekkürlerimi sunarım.”

Şebap Şek

“İçinde bulunduğumuz bilgi çağında bilginin güvenli bir şekilde tutulması çok önemli. Bilgi güvenliği konusunda Armut.com olarak uygulayabileceğimiz pratik bilgiler aldığımız, güncel örneklerle dikkat çeken bu faydalı workshop için teşekkür ederiz.”

Akın Tarakçı

“Etkinlik planınız oldukça başarılı bu yüzden de tüm etkinliklerinize kaydolmayı planlıyorum. Teşekkürler”

Murat Sarısu

“Her şey çok güzel teşekkürler.”

Oktay Bozacı

“Mekan seçimi başarılı, keyifli ve güzel bir organizasyondu.”

Göksel Şimşek

“Çok, güzel bir etkinlikti. Emeği geçen herkese teşekkürü borç bilirim.”

Engin Pınar

“Dijital Stüdyo ve Radore iş birliği ile düzenlenen etkinlikler sektöre yeni bir boyut kazandırmak ile birlikte sektöre yön vermektedir. Bu tarz etkinlikleri sektöre kazandırdıkları için kendilerine sektör adına teşekkür ederim.”

Ender Satıcı

“Öncelikle git etkinliği için teşekkürler. Oldukça yararlı bir eğitim oldu bizim için.”

Tolga Eğilmezel

“Gayet güzel başarılı bir etkinlikte yazılım ve teknoloji alanında eğitimlere devam etmenizi öneririm.”

Gökhan Kara

“Çoook teşekkürler. Her şey harikaydı. Hatta süperdi.”

Ahmet Ardal


Dijital Stüdyo E-bülteni’ne abone olun