ETKİNLİK HAKKINDA

Radore Workshop’ların yaratımı için Radore ile birlikte attığımız adımı daha önceden sizlerle Dijital Stüdyo Haberi olarak paylaşmıştık. O günden bugüne hummalı bir şekilde hazırlanmış olduğumuz ilk Radore Workshop Etkinliği E-ticarette SEO’yu, Dijital Pazarlama ve SEO alanındaki başarılı işleriyle tanınan Stradiji’nin Kurucusu SEO Uzmanı Mert Erkal’ın önderliğinde 1 Ekim 2014’te Yapı Endüstri Merkezi’nde gerçekleştirdik.


Etkinlik Yapı Endüstri Merkezi ‘nde sabah 08.30’daki kahvaltı servisiyle başladı. 09.00’dan 14.30’a kadar 4 ayrı bölüm halinde gerçekleştirilen workshop’un katılımcılarıArtcore Creative‘den Mücahit Bayraktar ve Talat İçbilen, Dam Bilgi‘den Can Taner, decorillo com‘dan Serhan Yazar, E-Güven‘den Şahika Mut, Er Tercüme’den Erhan Küçükali, Gafa Media‘dan Serdar Engin, GazeNet’ten Tuna Sakar, gksauto‘dan Göksel Şimşek, Inter Net Bilgisayar’dan Betül Aygün, Loodos Bilişim‘den Emrah Çetiner,Makro Tanıtım‘dan Halit Kodan, MGA Yazılım‘dan Murat Sarısu, Monark Bilişim’den Nazmi Özer, Multiplayer‘dan Uğur Demirağ, MV Holding‘ten Berhan Akbulut,Omega Bilişim‘den Mehran Mahouti, Ölçü Kontrol‘den Mecit Özgüler, Panjur Bilişim‘den Gül Özay ve Gizem Bahadır, Rhino Runner‘dan Mert Saraç, Sprint Bilişim‘den Yücel Bahadır, Tueger‘den Arkan Ünlütürk veYazılımnet‘ten Emrah Uzunok oldu.Workshop’un yol göstericisi Stradiji Kurucu Ortağı ve SEO Uzmanı Mert Erkal’dı.

Sunum ve eğitimin ardından düzenlenen ve “öğrenilenleri eğlenceli bir şekilde hazmetmek” olarak kodladığımız10 soruluk ödüllü yarışmada en çok doğru yanıt veren katılımcımız Pembe Panjur‘dan Gül Özay oldu. Gül Hanım’a ödül olarak Stradiji Özel SEO Analiz Raporu ve Sennheiser Kulaklık Seti takdim edildi.

Sadece Radore müşterilerinden oluşan özel ve kısıtlı bir kontenjan için hazırladığımız workshop’ta Radore’den hizmet alan 25 şirket yetkilisi yer aldı.


ETKİNLİK ZAMANLAMASI

09:00 – 14:30


ETKİNLİK KONUŞMACISI


Mert Erkal

Founder at Stradiji.com, Search Experience Optimizer, SEO

Mert Erkal, nam-ı diğer “İnternet’in Son Ütücüsü” gemi inşa mühendisi olmasına rağmen kendini bildi bileli bilgisayarlara ve internete karşı büyük bir tutkusu vardı. Bu tutku Mert’i 10 senelik profesyonel kariyerine nokta koydurup, kendi yolunda yürümek konusunda cesaretlendirdi. 2009 yılında Stradiji Dijtal Pazarlama’yı kurdu. O gün bu gündür başta Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Sosyal Medya ve Blog Yazarlığı konularında danışmanlık hizmeti veriyor. Kısa sürede pek çok uzmanın peydahlandığı bu alanlarda, her gün yeni bir şeyler öğrenmenin coşkusunu ve sevincini yaşıyor. Stradiji ile bankacılıktan turizme, birçok çevrimiçi proje için SEO danışmanlık hizmetleri sağlamaya devam ediyor.


ETKİNLİK KATEGORİSİ

Teknoloji


Etkinlik Mekanı

Diğer Etkinlikler