ETKİNLİK HAKKINDA

İzmirli girişimciler; birlikte büyük düşünmeye ve harekete geçmeye hazırlanın! İyi iş fikirlerini gerçeğe dönüştümek isteyen girişimciler için tasarlanmış yeni nesil iş modeli planlama platformu Ciz.io, İstanbul’da büyük ilgi gören ilk etkinliğinin ardından bu kez İzmir merkezli girişimcileri bir araya getiriyor.

Dijital Stüdyo ve Ciz.io işbirliği, Ege Üniversitesi EBİLTEM-TTO ve Uluslararası Girişimcilik Merkezi desteğiyle 28 Mayıs’ta Bornova Originn’de gerçekleşecek Ciz.io Meetup İzmir etkinliği, girişimcileri ve alanında uzman isimleri buluşturarak hem girişimleri güçlendirmeyi hem de yeni iş bağlantıları yaratmayı amaçlıyor.

Yeni ve iyi fikirlere değer katacak seminerler, workshoplar ve networking fırsatları, girişimcilerin ve yatırımcıların iş planlarına destek olacak, yeni işbirlikleri ve açılımlara zemin hazırlayacak.

Katılmak için Ciz.io üyesi olmanız yeterli. Eğer değilseniz, etkinliğe katılım başvurunuzu yapmak için Ciz.io’ya üye olup, Ciz.io Etkinlik Kayıt sayfasından kaydınızı yaptırabilirsiniz.


YOL GÖSTERİCİLER

schedule2

Lezzetli molalar

Gün içerisinde vereceğiniz çay ve kahve molaları ve leziz bir menüyle sunacağımız öğle yemeği ara verip, zihninizi toparlayabilmenizi ve Cizio Meetup’tan maksimum faydayı alabilmenizi sağlayacak.

Speed Networking

Seminerlerden sonra gerçekleşecek olan mola sırasında hem dinlenme hem de yeni bağlantılar kurma fırsatı yakalayacaksınız.

Sponsorlarımız

Ciz.io Meetup etkinliğinin gerçekleşmesinde desteklerini bizden esirgemeyen sponsorlarımız.


Girişim Destek Kurumu Sponsorları

s-tobb-izmirs-ugms-ebiltem

İletişim Sponsorları

s-dijitalajanslars-endeavortr

Hizmet Çözümleri Sponsorları

s-keelbilled

Mekan Sponsoru

s-originn

Multimedya Sponsoru

s-meetsphere

Teknoloji Ana Medya Sponsoru

s-bthaber

Basın Sponsoru

s-startup

Yeme-İçme Sponsorları

s-pizzalocales-redbulls-kahveaskinas-ulubey

Yerel Destekçilerimiz

s-papiroom s-campus-careers-barzels

ORIGINN
Adres: Kazım Dirik Mah. Üniversite Cad. No: 122/A  35100 Bornova/İZMİR


ETKİNLİK ZAMANLAMASI

09:00 – 18:00


ETKİNLİK KATEGORİSİ

Girişimcilik