Radore Think-in, Network Güvenliği etkinliğiyle başladı

Radore için tasarladığımız bilişim teknolojileri odaklı etkinlik dizisi, “Network Güvenliği” konulu ilk etkinliğiyle başladı. Brocade işbirliğiyle Workinton’da gerçekleşen etkinlikte, günümüzün ve geleceğin en önemli konularından biri olan network güvenliği konusu tüm yönleriyle ele alındı.

İki bölümden oluşan etkinliğin ilk bölümünde etkinlik konuşmacıları Ruckus Wireless Part of Brocade Kıdemli Sistem Mühendisi Nabi Hacıgaffaroğlu, Mazars Denge Bağımsız Denetim Bilgi Güvenliği Hizmetleri Direktörü Ateş Sünbül, Mayasoft Profesyonel Hizmetler Direktörü Hakan Uzuner ve İstanbul Barosu Bilişim Hukuku Komisyonu Başkanı Avukat Sertel Şıracı kablosuz ağlara güvenli erişim yöntemlerinden Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun getirdiği sorumluluk ve yasal yaptırımlara, network güvenliği konusunda zengin bilgiler paylaştılar.

Etkinliğin ikinci bölümünde Enterprise Next Yayın Danışmanı Fatih Sarı’nın moderatörlüğünde gerçekleşen panelde, panelistler Ateş Sünbül, Hakan Uzuner, Av. Sertel Şıracı, Brocade Türkiye Ülke Müdürü Feyyaz Atalay ve Radore Kurucu Ortağı ve Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Kubilay Akyol, network güvenliği konusunu hem çalışan hem de işveren perspektifiyle ele aldılar.
Dijital Stüdyo tarafından özel olarak tasarlanan Radore Think-in etkinlik dizisinin ilkine katılan katılımcılar, etkinlik sonrası yapılan anketi yüksek puanlar vererek ve sonraki etkinlikleri merakla bekleyeceklerini belirterek yanıtladılar.

Dijital Stüdyo’yu tercih eden Radore ve Brocade markalarına, değerli bilgilerini paylaşan konuşmacı ve panelistlere ve katılımcılara teşekkür ediyoruz.

Bir sonraki Radore Think-in etkinliğinde görüşmek üzere!


ETKİNLİK VİDEOSU
ETKİNLİKTEN FOTOĞRAFLAR