Dijital Pazarlama Kampanyalarının Anatomisini İnceledik

Dijital Stüdyo bu kez, Workinton müşterilerini “Bir Dijital Pazarlama Kampanyasının Anatomisi” adlı etkinlikle, deneyimli dijital pazarlama profesyoneli Eren Kumcuoğlu ile bir araya getirdi. Biletleri sadece birkaç saat içinde tükenen etkinlikte; brief sürecinden kurgu tasarımına, dijital pazarlama kampanyalarının iç yüzü uygulamalı olarak anlatıldı.

Etkinlik, Eren Kumcuoğlu’nun profesyonel hayatı süresince içinde bulunduğu ve önderlik ettiği dijital pazarlama kampanyalarının sunumuyla başladı ve katılımcıların, bir dijital pazarlama kampanyası hazırlık sürecini deneyimlemelerini hedefleyen bir workshop’la devam etti.

Workshop, katılımcıların profesyonel sektörlerine göre gruplara ayrışmasıyla başladı. Gruplar, kendilerine dağıtılan çıktıların ve Eren Kumcuoğlu’nun rehberliğinde birer dijital pazarlama kampanyası tasarladılar. Katılımcıların yoğun bir odaklanmayla deneyimledikleri bu süreç boyunca ortaya çıkan kampanya kurguları, her grubun sözcüsü tarafından sunuldu.

İçeriği soru ve cevaplarla zenginleşen etkinlik süresince, katılımcıların ilgisi ve heyecanı etkinliğe ayrı bir lezzet kattı.

Etkinlik sonrasında katılımcılarımızın paylaştığı geri bildirimler, bizi de etkinliğin yol göstericisi Eren Kumcuoğlu’nu da çok mutlu etti. Workinton ekibine, yol göstericimiz Eren Kumcuoğlu’na ve heyecanları ve olumlu geri bildirimleriyle etkinliğe renk katan katılımcılarımıza çok teşekkür ederiz.

Dijital pazarlama alanında yapmayı umduğumuz yeni etkinliklerde görüşmek üzere!

Dijital Stüdyo