Girişimi inovasyonla buluşturduk

Dijital Stüdyo ve Workinton ortaklığı ilk meyvesini son dönemin en önemli konularından biri için verdi. Workinton Levent şubesi, 19 Aralık Cumartesi günü Dijital Stüdyo’nun düzenlediği ve Yavuz Çingitaş’ın yol göstericisi olduğu İnovatif Girişimcilik etkinliğine ev sahipliği yaptı.

Yoğun ilgi gören etkinlikte; fikir bulma aşamasından yatırımcı sunumuna kadar giden süreç, başta katılımcıların bir hayli eğlenerek rol aldıkları Lokum Challenge olmak üzere, deneyimleyerek öğrenmesine olanak sağlayan uygulama çalışmaları ile anlatıldı. Yol göstericimiz Yavuz Çingitaş, inovasyon konusunda uzun yıllara dayanan eğitimi ve profesyonel deneyimi sayesinde, inovasyonun girişimciliğe nasıl katkı sağlayabileceğini gerek teorik gerekse de gerçek hayattan sunduğu birçok örnekle aktardı.

Büyük bölümü soru-cevap şeklinde ilerleyen etkinliğin sonrasında katılımcılar, konunun daha geniş kapsamlı olarak ele alınabileceği etkinliklere katılım konusunda istekli ve heyecanlı olduklarını dile getirdiler.

Yavuz Çingitaş’ın başarılı sunumuyla olumlu geri bildirimler alan etkinliğin başarısında en önemli etkenlerden biri ise hiç şüphesiz Workinton Levent şubesinin sunduğu imkanlardı. Işık tasarımından dekorasyona, verimliliğin ön planda tutulduğu Workinton ofisi, ferah mekanıyla etkinliğin amacına ulaşmasında büyük rol oynadı.

Yol göstericimiz Yavuz Çingitaş’a, Workinton’a ve etkinliğe ilgi gösteren ve olumlu görüşlerini bizimle paylaşan katılımcılarımıza çok teşekkür ederiz.

İnovatif Girişimcilik hakkında daha detaylı bilgi ve deneyim paylaşabileceğimiz etkinlikler düzenlemeyi umut ediyoruz.

Bir sonraki etkinlikte görüşmek üzere.

Dijital Stüdyo

ETKİNLİKTEN FOTOĞRAFLAR