Radore Workshop, Dijital Stüdyo’ya Emanet!

Türkiye’nin en hızlı büyüyen veri merkezi ünvanını iki yıldır kimseye kaptırmayan Radore (www.radore.com), müşterileri için planladığı BT odaklı etkinlikleri, Radore Workshop çatısı altında Dijital Stüdyo işbirliğinde toplama kararı aldı.

Bireysel ve kurumsal ihtiyaçlar için en verimli ve yüksek kapasiteki veri merkezi hizmetlerini tek bir çatı altında toplayan Radore, müşterileri için katma değer yaratmaya Radore Workshop ile devam edecek. Alanında ortaya koyduğu farklı ve faydalı etkinlik kurgularıyla dikkati çeken Dijital Stüdyo Radore workshop’larının organizatörlüğünü üstlenecek. Radore ve Dijital Stüdyo şimdiden, 2014 Aralık sonuna kadar toplamda 4 etkinlikten oluşacak bir takvim belirledi ve organizasyon çalışmalarına büyük bir hızla başladı. Radore müşterileri, her biri BT alanındaki güncel ihtiyaçlara odaklanan, katılıcımları salt teori ile değil pratik bilgilerle zengileştirecek, tamamen Türkçe içerikli ve alışılagelmiş monolog tabanlı eğitimlerden ziyade dialoglarla bezenecek organizasyonlara ücretsiz olarak katılabilecek.

Radore Workshop’un 1 Ekim’de gerçekleşecek ilk etkinliği, E-ticarette SEO üzerine olacak. Etkinlik detayları için lütfen http://blog.radore.com/radore-workshoplari-basliyor-ilk-konu-e-ticarette-seo.html adresini ziyaret ediniz.